روکت Roquet

روکت Roquet

پمپ های هیدرولیکی روکت

کمپانی روکت ROQUET یکی از تامین کنندگان تجهیزات صنعتی می باشد که در زمینه تأمین مواد و تجهیزات بسته بندی، انتقال مواد، تجهیزات جانبی صنعتی و مدیریت زنجیره تأمین، فعالیت می‌کند.
این کمپانی در سال ۱۹۹۲ تأسیس گردید.
روکت ROQUET یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به صنایع مختلف است.
همچنین در زمینه صادرات به سراسر جهان از خدمات با کیفیتی برخوردار می باشد. کمپانی روکت ROQUET قادر به ارائه خدمات مختلف از جمله بسته بندی، برچسب گذاری، انتقال مواد، مدیریت زنجیره تأمین و موارد دیگر می باشد.
با توجه به کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده، روکت به یکی از برترین شرکت‌های تامین کننده محصولات صنعتی در ایالات متحده تبدیل شده است.
به طور کلی، شرکت روکت به عنوان یکی از پیشروان در زمینه تأمین مواد و تجهیزات صنعتی با ارائه خدمات با کیفیت بالا و به موقع، در بازار صنعتی شناخته شده است. 

شرکت هیدرولیک کاران وارد کننده برند روکت 


از طرفی شرکت مهندسی و خدماتی هیدرولیک کاران یکی از نمایندگی های معتبر برند روکت ROQUET در ایران می باشد. تیم فروش شرکت هیدرولیک کاران می تواند شما را در سفارش گذاری برای محصولات روکت ROQUET راهنمایی کنند. 

کاربرد ها و مزایای پمپ روکت ROQUET اسپانیا

کاربرد های محصولات روکت بسیار متنوع و گسترده می باشند. یکی ازپرفروش ترین محصولات روکت پمپ هیدرولیکی دنده ای روکت سری PNA می باشد. 
پمپ دنده ای “ ROQUET روکت” در گردش مایع به وسیله دنده‌های پمپ بین محفظه و خروجی جابجا می‌شود و در این مسیر به وسیله دنده‌ها، فشار و سرعت مایع افزایش می‌یابد.
از آنجا که دنده‌های پمپ به صورت مستقیم و بدون استفاده از فنر ثابت هستند.
این پمپ برای کار در فشار بالا و تقاضای چرخش بیشتر مناسب است.
یکی از مزایای این پمپ دنده‌ای این است که می‌تواند برای بلند کردن سیالات از ظرف به صورت تخلیه پمپ استفاده شود.
به دلیل عمر طولانی پمپ های دنده ای روکت، کارایی بالا و هزینه مناسب، این پمپ ها در بسیاری از صنایع از جمله نفت و گاز، فولاد، مواد شیمیایی و غیره، بسیار کاربرد دارند.

از دیگر مزایای استفاده از پمپ دنده‌ای روکت ROQUET می توان به کارایی راحت و طراحی ساده، قابلیت استفاده در شرایط سخت و سنگین صنعتی، نیاز به تعمیرات کمتر و دسترسی آسان برای نگهداری و تعمیر اشاره کرد .
همچنین قابلیت تنظیم دقیق فشار و جریان سیال از دیگر مزایای این پمپ می‌باشد.

پمپ دنده ای روکت pna

پمپ هیدرولیک دنده ای روکت سری pna