کانتربالانس اولوب VBCD (شیر کنترل فشار)

کانتربالانس اولوب VBCD (شیر کنترل فشار)

کانتر بالانس VBCD اولوب ( شیر کنترل فشار )  OLEOWEB

کانتر بالانس VBCD اولوب

 کانتربالانس الوب VBCD ، شیرهای دو نزولی و با کنترل حرکت هستند. ( شیرهای overcenter یا کانتر بالانس VBCD اولوب)
این مدل از کانتربالانس VBCD اولوب ، بار و فشار زیاد را مسدود می کند و حرکت و چرخش را در هر دو جهت کنترل میکند.  بنابراین برای کنترل فاز نزولی بار معلق تحت نیروی گرانشی و تضمین پایداری در موقعیت کاری محرک در حضور بار های دو طرفه ضروری است.

خط پایلوت باز شدن جزئی کانال فرود را مدیریت می کند که امکان کنترل حرکت محرک و جلوگیری از پدیده کاویتاسیون را فراهم میکند.
شیر کانتر بالانس اولوب همچنین به عنوان شیر ضد ضربه در حضور پیک های فشار ناشی از ضربه یا بارهای بیش از حد عمل می کند. برای اینکه این امکان وجود داشته باشد، خط برگشت روی توزیع کننده باید به تخلیه متصل شود. کانتر بالانس VBCD اولوب یک شیر بدون جبران است و بنابراین استفاده از آن در سیستم های DCV با قرقره مرکزی باز توصیه می شود.
آب بندی هیدرولیک یک ویژگی اساسی برای شیرهای مرکزی است. برای اطمینان ازعملکرد بهتر، Oleoweb در ساخت کانتر بالانس اولوب اجزای داخلی شیرهای خود را از فولاد با استحکام بالا، محکم و آسیاب شده تولید می کند و در طول فرآیند تولید، ابعاد و تلرانس های هندسی عناصر آب بندی و همچنین خود آب بند را به دقت روی شیر مونتاژ شده اولوب بررسی می کند.
شیر های کانتر بالانس اولوب VBCD  OLEOWEB دریچه های قطعه در بدن هستند، راه حلی که امکان مدیریت نرخ جریان بالا را در عین محدود کردن ابعاد کلی فراهم می کند. از فولاد برای فشارهای کاری تا 350 بار و مقاومت در برابر سایش بالا ساخته شده است. با استفاده از روکش روی از خوردگی محافظت می شود و برای اجرای موثرتر عملیات سطحی روی شش وجه ماشینکاری می شود.
برای کاربردهایی که در معرض عوامل خورنده به ویژه تهاجمی (مانند کاربردهای دریایی) قرار دارند، درمان روی نیکل در صورت درخواست در دسترس است. دریچه‌های VBCD در اندازه‌های BSPP ¼ اینچ تا BSPP ¾ برای نرخ جریان کاری توصیه شده تا ۱۲۰ لیتر در دقیقه (۳۲ gpm) در دسترس هستند. محدوده تنظیمات مختلف و نسبت های پیلوت در صورت درخواست به عنوان یک دستگاه ضد دستکاری در دسترس هستند. برای عملکرد بهینه، توصیه می شود شیرهای مرکز را روی مقدار 30 درصد بالاتر از حداکثر بار کاری تنظیم کنید.

 

vbcd vbcd ویکرز کانتر بالانس vbcd ویکرز

 

جهت اطلاعات بیشتر درباره کانتر بالانس الوب VBCD اینجا وارد شوید.